Kerkekegyháza

ismertető, Kerkekegyházai képek, galéria

Nem lesz koronaútlevél Horvátországban

Ellentétben Görög-, Magyar- és Észtországgal, Horvátország nem tervezi a covid-útlevelek bevezetését és ezt az álláspontot fogják képviselni a jövő heti EU-s csúcson - adja hírül a Horvátországinfó.

A Ryanair nem fog kérni oltási igazolást az EU-n belül repülő utasoktól

A Ryanair kijelentette: az EU-n belüli, rövid távú járatain az utasoknak nem lesz szüksége Covid-19 elleni oltás igazolásra.

Kerkekegyháza

Kerkekegyháza oldalunkat folyamatosan fejlesztjük. Ezen az oldalon rövidesen megtalálhatja Kerkekegyháza látnivalóit, nevezetességeit, illetve programajánlatokat Kerkekegyházán. Addig tekintse meg Kerkekegyháza környéki programokat és a szintén Kerkekegyháza közelében található látnivalókat! Válasszon színvonalas, kedvező árú szállást Kerkekegyházán, vagy Kerkekegyháza környezetében található települések egyikén!

Települések Kerkekegyháza közvetlen közelében

Települések Kerkekegyháza környékén